Dinsdag 11 november bereikte mij het bericht dat Koos van Zon op 64 jarige leeftijd is overleden als gevolg van een hersenbloeding. Koos was naast een zakelijke partner ook een vriend en niet alleen van mij maar vooral van Hauwert 65. Iedere zondagmiddag rond 16.00 uur hing hij aan de lijn om te vragen wat zijn clubje had gedaan. Daarom was hij niet alleen lid van de club van 50, hij is ook bordsponsor, mede sponsor van de shirts van het eerste team en daarnaast ook hoofdsponsor van het Hauwert 65 tournooi. Als je dit allemaal terug leest besef je eigenlijk pas hoe groot zijn liefde voor onze vereniging was, echt onvoorstelbaar groot voor iemand uit Spijkenisse. Als ik daarna vroeg waarom hij zoveel wilde doen voor onze vereniging was het antwoordt altijd: Kees wij voelen ons hier thuis en met wij bedoelde hij zijn vrouw Sonja die als het kon altijd mee wilde naar hun club. We hebben op gepaste wijze afscheid genomen van deze man, een mooi bloemstuk met een Hauwert bal als symbool is het laatste wat wij terug konden doen voor deze unieke man. Vandaag willen we nog even stil staan als club bij deze man, voorafgaand aan de wedstrijd Hauwert – A.L.C vragen wij symbolisch 1 minuut stilte als dank wat Koos allemaal voor onze club heeft gedaan. Wij danken jullie voor de medewerking en wensen jullie allemaal een prettige wedstrijd.

Kees Sijm.